Gül Çetin

Sanat ve tasarım dallarına karşı merakı, ilgisi, üretimleri küçük yaştan itibaren başlamıştır.
 
Bahçeşehir Üniversitesi Görsel Sanatlar ve Görsel İletişim Tasarımı Bölümü’nde burslu olarak öğrenim görmüş ve Kadir Has Üniversitesi İletişim Bilimleri Yüksek Lisans Programı’nda “Tasarımasal: Masal Kitabına Yeni Bir Yorum” konulu tezini tamamlamıştır. 

2010 yılından bu yana kurucu ortağı olduğu 
Fikri Mahsul çatısı altında farklı sektörlerden ulusal ve global markalara görsel iletişim ve tasarım hizmeti vermektedir. 

İki kişisel sergi açmak dışında, Türkiye, Japonya, Çin, İtalya, İsveç’te karma sergilere katılmıştır, katılmaya devam etmektedir. 

Kısa metrajlı film alanında ulusal ve uluslar arası ödülleri ve gösterimleri mevcuttur. 

2007- 2012 yılları arası Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı üyesi olarak çocuklara gönüllü olarak sanat ve tasarım eğitimleri vermiştir. 

Rekreasyon Derneği ve 
Grafikerler Meslek Kuruluşu üyesidir.

Sarp Çetin

Okul öncesi ve okul hayatı boyunca zamanının çoğunu ders kitaplarına ve sıralara karalama yaparak geçirmiştir.
 
Bahçeşehir Üniversitesi Görsel Sanatlar ve Görsel İletişim Tasarımı Bölümü’nde burslu olarak öğrenim görmüş ve Bahçeşehir Üniversitesi Reklamcılık ve Marka İletişimi Yönetimi Yüksek Lisans Programı’nı “Alkollü İçecek Markaları İçin Ambalaj Temelli Markalama” konulu projesi ile tamamlamıştır. 


2010 yılından bu yana kurucu ortağı olduğu 
Fikri Mahsul çatısı altında farklı sektörlerden ulusal ve global markalara görsel iletişim ve tasarım hizmetleri vermektedir.